logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,6817654 14,0320349 STAVEBNÍ PRÁCE RENO H & N - JÁN NOVÁK http://www.renohn.cz
náhled www - www-reno-hn.png

STAVEBNÍ PRÁCE RENO H & N - JÁN NOVÁK

Naše stavební firma nabízí malířské, natěračské, zednické práce, opravy střech a klempířské práce. Dále provádíme zámečnické, izolační, zateplovací, výškové či elektroinstalační práce. Máme zkušenosti s rekonstrukcemi a přestavbami bytových i nebytových prostor a opravy světlíků hal.

Web: http://www.renohn.cz


Adresa: STAVEBNÍ PRÁCE RENO H & N - JÁN NOVÁK Zvonková 2782/8
400 11  Ústí nad Labem-Severní Terasa http://www.renohn.cz


mobil: +420 602 113 969

mail: reno@renohn.cz

fax: +420 474 543 974

Kategorie

Klíčová slova

inženýrská činnost, stavební činnost, zateplování budov, sklenářské práce, bourací práce, zednické práce, malířské práce, natěračské práce, výškové práce, rekonstrukce, elektroinstalace, Ústí nad Labem, ústecko

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz