logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48.97263199785863 14.482263196711344 Dreamwedding - Vaše svatba snů - E-shop http://www.dreamwedding.cz
náhled www - webshot.jpg

Dreamwedding - Vaše svatba snů - E-shop

Internetový obchod se vším potřebným pro Vaši svatby snů. Nabízíme svatební šaty na míru, doplňky pro obřad - polštářky pod prstýnky,stojany na tužky, sady; vše pro výzdobu a svatební hostinu - organzy, květinové dekorace, okvětní plátky, plovoucí svíčky, svícny, krystalky, ubrousky, balónky.... dále pak nabízíme doplňky pro nevěsty -rukavice, závoje, podvazky, jabloneckou bižuterii, papírové dekorace, pokladničky, krabičky na výslužky, velký výběr svíček, ubrousků, dárků pro novomanžele i pro hosty.. Vše na co si vzpomenete i nevzpomenete... Naše svatební agentura nabízí profesionální služby svatebních koordinátorek, obřady pro cizince, organizace obřadů registrovaného partnerství, symbolické svatební obřady pro již sezdané páry v zahraničí, symbolické obřady v angličtině a němčině, organizace svatebních hostin, profesionální catering. Dále disponujeme širokým sortimentem doplňků a dekorací v naší půjčovně - svatební oblouk - brána, židle, koberce, potahy na židle, stuhy, umělé květiny a girlandy, obřadní doplňky, servírovací sady, vázy, skleničky, ubrusy, party stan 6x12m... Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás, rádi Vám vše potřebné zařídíme.

Web: http://www.dreamwedding.cz


Adresa: Dreamwedding - Vaše svatba snů - E-shop Jeronýmova 215
37001  České Budějovice http://www.dreamwedding.cz


pevná: +420 389 771 175

mobil: +420 721 659 213

mail: info@dreamwedding.cz

Kategorie

Klíčová slova

svatba, svatební šaty, Svatební šaty na míru; svatební šaty XXL; doplňky pro nevěstu;svatební dekorace;dekorace svatební hostiny; potřeby pro aranžování;balónky;bižuterie;Swarovski;bublifuky;čokoládová fontána;dárky pro svatební hosty;dárková vína;sladké dárky;svatební mandle;dekorace svatební kolony;dekorace obřadního místa;dárky pro snoubence a novomanželé;svatební cesta;deštníky a paraplíčka;kabelka; pompadúrka; jmenovky; krabičky na výslužky; dárkové krabičky na peníze;umělé květiny; okvětní plátky;sušené růže; lampiony přání; vodní lampiony;kulaté lampiony; papírové dekorace; girlandy; LED světýlka; LED svíčky; voděodolné LED svíčky; květiny z hedvábného papíru; pom poms; papírové koule; honeycomb; dekorled;monogramy na svatební dorty; sošky na svatební dorty; svatební diář; ohňostroj; dortová fontána; organza; průhledná látka; tyl; vlizelín; mašle na židle; potahy na židle; stuhy; ozdoby do vlasů; korunky do vlasů; pokladnička na svatební dary; krabička na svatební přání; kasička; polštářky pod prstýnky; satén; spz na svatební auto; kapesníčky s vtipným potiskem; toaletní papír s potiskem; svíčky; plovoucí svíčky; obřadní svíce; špendlíky; luxusní ubrousky; rautová sukně; ubrusy; prostírání; vystřelovací konfety; vystřelovací okvětní plátky; vývazek; vonička; dětská párty; party dekorace; půjčovna svatebních dekorací; svatební brána; židle na svatební obřad; potahy na židle; party stan půjčovna; koberec pro venkovní svatební obřad; svatba venku; svatba červená lhota; venkovní obřad; svatební koordinátor české budějovice; svatební agentura české budějovice; svatební obřad jižní čechy; svatba jižní čechy; svatební fotograf jižní čechy; svatební agentura tábor; svatební agentka; svatební koordinátorka; organizace svateb;dekorace svatební hostiny; catering; svatební dekorace e-shop české budějovice; svatební dekorace e-shop tábor; svatba Hluboká; svatba Jindřichův Hradec; svatba Tábor; svatba Třeboň; svatba Český Krumlov; netradiční svatební obřad; historický svatební obřad; limuzína; svatba na míru;

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz

Fakturační údaje:

Petra Volavá - Svatební a produkční agentura Dreamwedding

tř. ČSA 551
39181 Veselí nad Lužnicí

IČ: 75530104

Neplátce DPH